Logo Google

Wyślij za pomocą e-mail

Krosno Odrzańskie, 04-05-2020r.

Szanowni Państwo

Z dniem 04.05.2020r. Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Krośnie Odrzańskim wznawia działalność bezpośrednią z klientem.  Z uwagi na trwający stan epidemii, w pierwszej kolejności przyjmujemy w sprawach pilnych na wizyty diagnostyczne, dotyczące  wydania dokumentów koniecznych do organizacji kształcenia dzieci i młodzieży odpowiednich do ich indywidualnych potrzeb rozwojowych.  Tymczasowo część zadań nadal realizowanych jest zdalnie.

W celu  umówienia   na  wizytę,  uzyskania informacji,  porady czy konsultacji lub w innej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny   68 3830260 lub mailowy: sekretariat@ppp.powiatkrosnienski.pl

Adresy mailowe specjalistów znajdują się na stronie Poradni   ppp.powiatkrosnienski.pl

Z osobami umówionymi na wyznaczony termin pracownik Poradni będzie kontaktował się telefonicznie w przeddzień wyznaczonej wizyty, w celu przeprowadzenia wywiadu epidemicznego oraz udzielenia wskazówek dotyczących bezpieczeństwa podczas spotkania w Poradni. Informacje te również są dostępne na naszej stronie oraz Facebooku.

Sekretariat czynny  od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.00

Joanna Szewczyk