Logo Google
A- A+

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE PRACOWNIKÓW PORADNI

04.04.2020
Dodano przez: pstefanicki
Udostępnij
Polub
Wyślij za pomocą e-mail

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE PRACOWNIKÓW PORADNI

Podajemy adresy mailowe wszystkich pracowników

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krośnie Odrzańskim.

Jeśli mają Państwo potrzebę indywidualnego kontaktu

z konkretną osobą lub uzyskania wsparcia czy porady.

 

Umożliwiamy korzystanie z drogi mailowej

 

Lp. Nazwisko i imię Służbowy adres mailowy

 

1. Biekisz Jadwiga j.biekisz@ppp.powiatkrosnienski.pl
2. Bożemska- Szwed Kornelia k.bozemska-szwed@ppp.powiatkrosnienski.pl
3. Dudarska- Piwnicka Marta m.dudarska-piwnicka@ppp.powiatkrosnienski.pl
4. Grabowska Klaudia k.grabowska@ppp.powiatkrosnienski.pl
5. Gugała Marlena m.gugala@ppp.powiatkrosnienski.pl
6. Jakubczak- Tomaszewicz Joanna j.jakubczak-tomaszewicz@ppp.powiatkrosnienski.pl
7. Kawa Anna a.kawa@ppp.powiatkrosnienski.pl
8. Kasowska Ewa e.kasowska@ppp.powiatkrosnienski.pl
9. Szaj- Rasiewicz Aleksandra a.szaj-rasiewicz@ppp.powiatkrosnienski.pl
10. Szewczyk Joanna j.szewczyk@ppp.powiatkrosnienski.pl
11. Sztandera Alicja a.sztandera@ppp.powiatkrosnienski.pl
12. Witczak Maria m.witczak@ppp.powiatkrosnienski.pl


Facebook Biuletyn informacji publicznej
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce
Więcej o ciasteczkach.
Ok