Logo Google

Dodano przez: pstefanicki
Polub
Wyślij za pomocą e-mail

„Postaw na przyszłość” gra miejska z zakresu doradztwa zawodowego organizowana przez pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krośnie Odrzańskim

2 kwietnia 2019 r. odbyła się komisja oceniająca zadanie „Zawód – w krzywym zwierciadle”. Jest to jedno z zadań naszej gry miejskiej, której finał odbędzie się 9 maja 2019 r. Wówczas 11 drużyn będzie rywalizowało o nagrody dla koleżanek i kolegów ze swoich szkół. Uczestnikami gry są uczniowie klas VII wszystkich szkół podstawowych gmin Krosno Odrzańskie, Bytnica, Maszewo i Dąbie. Rozwiązywać będą oni różnorodne zadania w miejscach pracy zlokalizowanych w obrębie  Placu Unii Europejskiej w  Krośnie Odrzańskim. Otrzymane punkty za zadanie „Zawód – w krzywym zwierciadle”  zostaną zsumowane z punktami otrzymanymi podczas finału.  Najwyższą notę – 10 punktów – otrzymała za ww. zadanie Szkoła Podstawowa w Dąbiu. Uczniowie tej szkoły przedstawili zawód – grabarz (prezentacja w załączniku).

Skład członków komisji oceniającej zadanie „Zawód – w krzywym zwierciadle”:

• Izabela Kuba-Wysokińska – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Krośnie Odrzańskim
  • Katarzyna Sylwanowicz – kierownik BIURA LGD ZIELONE ŚWIATŁO w Krośnie Odrzańskim
  • Paulina Adułło-Mucha – naczelnik Wydziału Organizacyjnego w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim
  • Joanna Szymańskakierownik Powiatowego Ośrodka Wsparcia „INTEGRACJA” w Krośnie Odrzańskim.

Bardzo dziękuję Paniom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Joanna Jakubczak-Tomaszewicz

doradca zawodowy